Про Конференцію

Mіжнародна конференція
“Демократія на роздоріжжі: нова політика та розвиток громадянського суспільства в Україні”
26-28 квітня, 2015, Київ

Метою міжнародної конференції “Демократія на роздоріжжі: нова політика та розвиток громадянського суспільства в Україні” є осмислення грандіозних змін та подій, що відбуваються в Україні, прогнозування і закладання підвалини стабільного розвитку України та регіону ЦСЄ в майбутньому. До завдань відносяться не тільки аналіз досягнень сьогодення, але й заохочення молодого покоління лідерів до впевнених кроків на шляху до демократії.

Дана конференція стане платформою для обговорення значення демократизації України для майбутнього Європи та світу, у тому числі для Росії та країн пострадянського простору та шляхів підтримки українського суспільства.

Теми пленарних сесій:

  • Демократія на роздоріжжі: Україна як ключова нація;
  • Нова політика та розвиток громадянського суспільства в Україні;
  • Нові виклики для громадянського суспільства під час воєнного конфлікту: державне управління, участь громадян та стабільність;
  • Міжнародна допомога для країн, що проводять реформи: Східне партнерство та країни за його межами;
  • Лідери громадянського суспільства у парламенті та уряді;
  • Російська пропаганда та шляхи протистояння.

Ця подія об’єднає понад 200 учасників з усього світу, зокрема політичних лідерів, представників міжнародних та регіональних організацій, громадянського суспільства, лідерів, науковців, молоді та медіа-сектору, партнерських організацій та фондів, зацікавлених в обміні досвідом у розбудові демократії, формуванні спільного бачення та вивченні нових стратегій для подальшої роботи в цьому напрямку. До участі запрошені представники з України, країн Центральної та Східної Європи, Східного партнерства, Балтії та Балканського регіону.

Робочі мови конференції: англійська, російська та українська.